HACI SABRİ ŞENER Vefaat etti.
Köyümüz sakinlerinden HACI SABRİ ŞENER 20-07-2024 Cumartesi günü hakkı rahmetine kavuştu. pazar günü Ögle namzına mütakip köyümüzde defnedildi… Köyümüzdeki bugday
DevamKöyümüz sakinlerinden HACI SABRİ ŞENER 20-07-2024 Cumartesi günü hakkı rahmetine kavuştu. pazar günü Ögle namzına mütakip köyümüzde defnedildi… Köyümüzdeki bugday
DevamKöyümüz sakinlerinden ALİ DAYI Hakkırahmetine kavuştu. 7 mayıs 2024 salı günü çorluda tedavi görüdgü hastanede HAkka yürüyen ALİ DAYI köyümüze
DevamKöyümüz sakinlerinden CİHAN KORKMAZ Hakkinrahmetine kavuştu 16 nisan 2024 salı günü hakka yürüyen Cihan abimiz Perşembe günü köyümüzde toprga verildi.
DevamKöyümüz sakinlerinden RIFAT YILMAZ hakkın rahmetine kavuştu 10 nisan 2024 salı Ramazan Bayyramı 1. günü aramızdan ayrılan Rıfat abimiz ikindi namazına
DevamKöyümüz sakinlerinden NURİYE KURUM hakkın rahmetine kavuşmuştu. 13 mart Çarşamba günü tedavi gördüğü hastanede hakka yürüyen NURİYE ablamız perşembe günü
DevamRAMAZAN BEREKETİNİ PAYLAŞALIM Bu zor gunlerde Imircik li koylulerimizde sıkıntıda olan kardeşlerimiz var. Bir kumanya bedeli 750 tl dir. Yardimlarinizi IMIRCIK
DevamKöyümüz sakinlerinden ALİ CANAZ Hakkınrahmetine kavuştu Ömür, İzzet ve Sündüz Canaz ın babaları 82 yaşında aramızdan ayrılan ve 27 subat
DevamDERNEGIMIZIN OLAGAN GENEL KURULU 21 OCAK 2024 Pazar SAAT 14 30- 17,30 ARASI YAPIDI SAMSUN HAVZA İMİRCİK KÖYÜ YARDIŞLAŞMA
DevamKöyümüzden son 1 yılda 2023 yılında vefat edenler için İmircik liler için Derneğimiz tarafından Kuranı Kerim okutuldu 21 ocak saat
DevamDERNEGIMIZIN OLAGAN GENEL KURULU 21 OCAK 2024 Pazar SAAT 14 30- 17,30 ARASI YAPILDI . İstanbul Samsun Dernekler Federasyonu Genel
Devam